Postanowienia noworoczne

Niejeden i niejedna z nas ma na liście postanowień noworocznych to, aby jak najszybciej i jak najskuteczniej stracić nadmierne kilogramy, popracować nad sylwetką i wypracować formę. Dlatego styczeń jest doskonałym miesiącem na to, aby zacząć. Nie ma na co czekać.

Owszem przyjdzie wiosna i pojawi się więcej możliwości takich, jak bieganie czy jazda na rowerze, ale przecież nie będziemy się lenić przez trzy nadchodzące miesiące i nie będziemy zarastać tłuszczem, jak to się nieładnie mawia. Dlatego warto zacząć od razu. Od czego? Z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie wykupienie, jak najszybciej, karnetu na siłownię.

Przecież to doskonały sposób na wypracowanie kondycji i pięknej figury. Na siłowni możemy spalać kilogramy niezależnie od tego ile mamy lat i jakiej jesteśmy płci. Jest to bowiem miejsce zarówno dla panów, jak i dla pań.

Można więc umówić się z koleżanką lub kolegą, że od poniedziałku po pracy będziemy chodzić razem na siłownię. Lepiej znaleźć kogoś, kto nam będzie towarzyszył bowiem jest to o wiele lepsza mobilizacja. Jeśli samemu lub samej jest nam trudno się zmobilizować możemy chodzić z kimś i wtedy będzie nam o wiele raźniej.

Zawsze będziemy mogli z kimś porozmawiać w przerwach między ćwiczeniami lub poradzić się kogoś co do naszego treningu. Choć akurat lepiej zrobić to rozmawiając z trenerem, który jest na każdej siłowni. Bowiem profesjonalista poradzi nam zdecydowanie najlepiej.

Ułoży trening i sprawi, że bardzo szybko zobaczymy efekty ćwiczeń.