Czy można odmłodzić się zmianą fryzury?

Chyba każda kobieta marzy o tym, by jak najdłużej wyglądać pięknie i młodo. Zwykle dokładamy wszelkich starań, by osiągnąć ten cel. Bez wyrzutów sumienia inwestujemy w rozmaite kremy, odżywcze maseczki, nawilżające olejki czy odmładzające masaże. W skrajnych przypadkach decydujemy się na poważniejsze zabiegi, ingerując w nasze ciała.

Tymczasem jednym z bardzo prostych, choć często niedocenianych sposobów na zachowanie młodzieńczego wyglądu jest dobranie odpowiedniej fryzury. Jednym z najbardziej postarzających, bardzo często krytykowanych uczesań jest prosta, ciężka grzywka. Znacznie korzystniejszym wyborem jest zastosowanie tej asymetrycznej, lekkiej lub nieco postrzępionej. W ten sposób twój wygląd znacząco zyska na lekkości, przez co twarz nie będzie wyglądała zbyt ociężale.

Dzięki temu, spoglądając w lustro, zobaczysz o kilka lat młodszą wersję siebie. Bardzo ważne jest również to, by odpowiednio dobrać długość grzywki. Każdorazowo powinna sięgać ona linii brwi. Ta zbyt długa będzie niewygodna, wpadająca w oczy.

http://montibello.pl/skin-product/arude-protecting-cream-spf-20/

Poza tym szybko może sprawiać wrażenie zaniedbanej. Z kolei zbyt krótka grzywka znacznie wyostrzy rysy twarzy, co sprawi, że będziesz wyglądać na nieco starszą niż jesteś w rzeczywistości.