Jakie fryzury sprawdzą się na ślubie?

W katalogach tematycznych i na stronach internetowych aż roi się od rozmaitych propozycji fantazyjnych fryzur ślubnych. Znajdziemy tutaj klasyczne koki, frywolne upięcia i skomplikowane plecionki.

Niezależnie od tego, na jaką fryzurę się zdecydujesz, wiedz, że twoje ślubne uczesanie powinno posiadać przede wszystkim jedną, najważniejszą cechę – trwałość. Choć ślub z natury rzeczy jest przyjemnym wydarzeniem, pamiętaj, że tego dnia będziesz miała naprawdę sporo na głowie.

Pomiędzy przyjaznym zagadywaniem wszystkich, nawet tych najdawniej niewidzianych członków rodziny a upominaniem kelnerów, którzy zapomnieli podać sałatki, nie będziesz miała czasu, by myśleć o swoim wyglądzie. Twoja fryzura powinna być więc na tyle wygodna, by nie rozpraszać cię w tym ważnym dniu.

Jednocześnie jednak miej na uwadze fakt, że podczas ślubu nie tylko wszystkie oczy będą zwrócone w twoim kierunku. To na ciebie skierowany będzie również obiektyw fotografa.

Nawet jeśli sama nie zauważysz, że twoja fryzura nie wygląda już najlepiej, niestety zwrócisz na to uwagę na oglądanych później zdjęciach. Planując swoje uczesanie miej na uwadze również to, że będziesz tańczyć do białego rana.